Biblioteka ir partneriai

PradžiaPartnerystė ir atstovavimas"Biblioteka ir partneriai": žemėlapis ir metodinė medžiaga

Interaktyvus bibliotekų pasiekimų žemėlapis

2011 m. buvo įgyvendinta iniciatyva „Biblioteka ir partneriai“. Jos metu bibliotekininkai buvo skatinami ir motyvuojami atstovauti savo įstaigoms, užmegzti ir palaikyti ryšius su kitomis institucijomis, bendruomenėmis, ieškoti rėmėjų, informuoti visuomenę apie bibliotekos teikiamas paslaugas ir naudą. Savo pasiekimus, įgyvendinant šias veiklas, viešosios bibliotekos žymėjo interaktyviame žemėlapyje „Biblioteka ir partneriai“ ir kiekvieną mėnesį varžėsi dėl partneriškiausios bibliotekos vardo.

 Prie iniciatyvos prisijungė per 360 bibliotekų ir jų filialų, kurie per 2011 m. pateikė daugiau nei 1900 pranešimų apie laimėjimus ir darbus, atliktus su įvairiausiais partneriais.

Susipažinti su 2011 m. įgyvendintomis atstovavimo bibliotekų veiklomis galima interaktyviame žemėlapyje:

BIRP ZEMELAPIS

 Metodinė medžiaga

Stiprinant atstovavimo bibliotekininkų praktinius įgūdžius buvo sukurta metodinė medžiaga „Biblioteka ir partneriai. Prisistatymo, rėmėjų paieškos, santykių palaikymo taikomieji metodiniai pagrindai“ (1,67 MB, PDF).

Pateikiamoje medžiagoje rasite patarimų ir praktinių pavyzdžių, kaip pristatyti biblioteką ir ją sėkmingai atstovauti bei pritraukti rėmėjų.