Sveikata

Medicina internete

medicina internete didelis

Sveikatos portalai internete (www.medicina.lt, www.sveikas.lt, www.lsveikata.lt ) – tai galimybė gauti naujausią informaciją apie sveikatą, medicinos naujienas, vykdyti informacijos, susijusios su sveikata, paiešką, užduoti klausimus gydytojams ir gauti konsultacijas.

Atsisiųsti filmuką (3,8 MB, WMV)

 

Informacijos apie vaistus paieška

Vaistai lt didelis 

Interneto svetainėje www.vaistai.lt daug naudingos informacijos apie vaistus, jų sudėtį, poveikį, laikymo sąlygas ir apie tai, kur galima jų įsigyti. Vaistų galima ieškoti pagal pavadinimą arba pagal negalavimą. Suradus reikiamus vaistus galima perskaityti jų informacinį lapelį. Vaistinių ir jų tikslių adresų galima ieškoti pagal apskritį, rajoną, miestą ar mikrorajoną.

Atsisiųsti filmuką (4,4 MB, WMV)

 

Ligonių kasų informacija

 ligoniu kasos didelis

Valstybinė ligonių kasa teikia elektroninę paslaugą „Informacija apie suteiktas medicinines paslaugas ir išrašytus medikamentus“. Ja pasinaudoti galima apsilankius elektroninės valdžios svetainėje www.evaldzia.lt

Atsisiųsti filmuką (2,1 MB, WMV)

 

El. registracija pas gydytojus

El registracija pas gydytojus didelis 

www.sergu.lt – išankstinė pacientų registracijos sistema leidžianti registruotis pas gydytojus neišeinant iš namų. Svetainėje rasite sveikatos įstaigų sąrašą, galėsite pasirinkti reikiamą įstaigą, ieškoti gydytojo pagal pavardę arba pasirinkti pagal specialybę, pamatyti galimą vizito laiką, pasirinkti tinkamą datą, registruotis, peržiūrėti jau užregistruotus savo vizitus.

Atsisiųsti filmuką (3,6 MB, WMV)