Kultūra

Lietuvos kultūros paveldas – virtualioje erdvėje

e paveldas didelis   Interneto svetainė www.epaveldas.lt – tai Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos, Lietuvos dailės muziejaus ir Lietuvos archyvų departamento bendrai kuriamas suskaitmenintų kultūros paveldo objektų duomenų bankas, talpinantis per 3 mln. 605 tūkst. skaitmenintų puslapių. Išmokę naudotis greita ir išplėstine paieška nesunkiai rasite ir galėsite skaityti originalius rankraščius, senas knygas, metraščius ir kitus didelę istorinę vertę turinčius dokumentus.

Atsisiųsti filmuką (5,6 MB, WMV)

 

Bilietų pirkimas internetu: www.tiketa.lt

Tiketa didelis 

Elektroninė bilietų pardavimo sistema TIKETA renginių organizatoriams suteikia galimybę platinti bilietus, o jų lankytojams gauti kokybišką ir išsamią informaciją, rezervuoti bei nusipirkti bilietus. Mokėdami naudotis šia sistema lengvai ir greitai įsigysite elektroninius bilietus internetu ir galėsite juos atsispausdinti.

Atsisiųsti filmuką (7,0 MB, WMV)

 

Radijo stotys internete

Radijas internete didelis

FM.lt – nuorodos į visas lietuviškas ir daugelį užsienio radijo stočių internete. Išsirinkę mėgstamą radijo stotį jos tiesioginių transliacijų galėsite klausytis internetu.

Atsisiųsti filmuką (2,7 MB, WMV)

 

TV ir radio prenumerata

tv ir radio prenumerata didelis 

Televizijos ir radijo laidų prenumetata – tai naujas būdas internete prenumeruoti radijo ar televizijos laidas, peržiūrėti laidų archyvus, skaityti laidų aprašymus, parsisisųsti patikusias laidas ir jas peržiūrėti arba persikėlus į grotuvą klausytis ir žiūrėti bet kur ir bet kada.

Atsisiųsti filmuką (4,5 MB, WMV)

 

Televizija internete

Tv internete didelis 

Rasti ir žiūrėti televizijos laidas internete paprasta ir patogu. Lietuvos televizija, kaip ir daugelis kitų, suteikia tokią galimybę. Prisijungus prie svetainės www.lrt.lt tereikės susirasti nuotodą „Archyvas“, pasirinkti reikiamą kanalą, laidų kategoriją ir laidų sąraše pasirinkti norimą laidą. Tokiu būdu galėsite peržiūrėti praleistas ar tiesiogiai rodomas televizijos laidas.

Atsisiųsti filmuką (4,2 MB, WMV)

 

Informacija apie pramogas

Eb lt didelis 

www.eb.lt paskirtis - skelbti naujienas apie pramogas bei kultūrinį gyvenimą visoje Lietuvoje. Kaupiama informacija apie festivalius, kino bei teatrų repertuarus, koncertus, pramoginius renginius ir kitas pramogas. Galima drąsiai teigti, kad šiuo metu tai yra didžiausia pramogų interneto svetainė Lietuvoje. Paieškos sistema leidžia lengvai ir greitai surasti renginį pagal datą, vietą, renginio tipą. Dar viena svetainės paslauga – galimybė paskelbti informaciją apie savo renginį.

Atsisiųsti filmuką (6,1 MB, WMV)