Ekonomika

Elektros skirstomųjų tinklų bendrovės LESTO savitarnos svetainė "Mano elektra"

Lesto didelis 

Šiuo filmuku norime supažindinti Jus su elektros skirstomųjų tinklų bendrovės LESTO savitarnos svetaine "Mano elektra" (www.manoelektra.lt). Savitarnos svetainėje galite pasitikrinti, kiek elektros energijos suvartojote ir už kiek esate atsiskaitę. Joje taip pat galite užsisakyti tiesioginio debeto paslaugą, elektronines sąskaitas, gauti visą aktualią informaciją, susijusią su elektra bei jos vartojimu, užduoti rūpimus klausimus LESTO. Filmukas apžvelgia svetainės galimybes ir detaliai paaiškina, kaip jomis naudotis.

Atsisiųsti filmuką (13,9 MB, WMV)

 

Elektroninė bankininkystė

E bankininkyste didelis

Elektroninė bankininkystė – tai įvairiausios bankų kuriamos ir tobulinamos elektroninės priemonės, leidžiančios klientams patogiai naudotis pagrindinėmis banko paslaugomis net neužsukus į banko skyrių. Internetu paslaugas teikia beveik visi didieji bankai Lietuvoje bei pasaulyje. Filmuke pristatoma SEB banko elektroninės bankininkystės sistema.


Atsisiųsti filmuką (8,1 MB, WMV)

 

Svetainės transportas.lt galimybės

Transportas didelis 

Svetainės www.marsrutai.lt bei www.transportas.lt skirtos ieškantiesiems reikiamos susisiekimo priemonės, viešojo transporto tvarkaraščių ar maršrutų. Filmuke pristatomoje www.transportas.lt svetainėje rasite skelbiamų keleivinių tvarkaraščių lentelę pagal transporto priemones. Lentelėje išskirtos trys maršrutų grupės: miesto - priemiestiniai, tarpmiestiniai ir tarptautiniai maršrutai. Taipogi rasite skelbimus, įmonių sąrašus pagal veiklos kategorijas bei informaciją apie laisvą krovininį transportą.


Atsisiųsti filmuką (11 MB, WMV)

 

Darbo paieška: darbo pasiūlymai

Darbo paieska didelis 

Lietuvos darbo birža savo interneto svetainėje www.ldb.lt teikia įvairias elektronines paslaugas. Ieškantiems darbo tereikia užsiregistruoti šioje svetainėje ir naudotis tokiomis paslaugomis: ieškoti laisvų darbo vietų, peržvelgti jų aprašymus, pateikti pageidavimus darbdaviams, nusiųsti savo gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką, iš anksto užsiregistruoti pasirinktoje darbo biržoje, užsisakyti Lietuvos darbo biržos naujienas ir informaciją apie jūsų pageidavimus atitinkančias laisvas darbo vietas elektroniniu paštu.


Atsisiųsti filmuką (8,0 MB, WMV)

 

Darbo paieška: vadovas darbdaviams

Darbuotoju paieska didelis 

Lietuvos darbo birža teikia elektronines paslaugas ne tik ieškantiems darbo, bet ir darbdaviams. Užsiregistravę interneto sveteinėje www.ldb.lt darbdaviai gali pateikti skelbimus apie laisvas darbo vietas, nusiųsti pranešimus kandidatams, išsisaugoti pasirinkto kandidato gyvenimo aprašymą ir jo duomenis peržiūrėti vėliau, užpildyti prašymus dėl užsieniečių įdarbinimo Lietuvoje, pasinaudoti darbo mugės užsakymo paslauga, užsisakyti Lietuvos darbo biržos naujienas el. paštu.


Atsisiųsti filmuką (10,0 MB, WMV)

 

Darbo paieška: kandidato/ vartotojo dosje suformavimas

ldb dosje formavimas didelis 

Lietuvos darbo biržos interneto svetainėje www.ldb.lt ieškantieji darbo gali naudotis įvairiomis elektroninėmis paslaugomis. Viena jų – gyvenimo aprašymo (CV) sukūrimas. Išmokę naudotis šia paslauga galėsite sukurti savo gyvenimo aprašymą, prireikus atnaujinti ar papildyti jau esančią informaciją, pateikti pageidavimus darbui.


Atsisiųsti filmuką (9,9 MB, WMV)

 

Grynųjų pinigų įnešimo bankomatai

 Inesimo bankomatai did


Mokomasis filmukas apie grynųjų pinigų įnešimo bankomatus. Filmuko pagalba galite išmokti įnešti grynuosius pinigus į savo kortelę ir susipažinti su kitomis šio tipo bankomatų teikiamomis paslaugis. Filmukas sukurtas 2010 metais.


Atsisiųsti filmuką (31,1 MB, WMV)

 

"Swedbank" - filmukas apie grynųjų pinigų išdavimo bankomatus

Isdavimo bankomatai did 

Mokomasis filmukas apie grynųjų pinigų išdavimo bankomatus. Filmuko pagalba galite išmokti atsiimti grynuosius pinigus, pasitikrinti sąskaitos likutį, pasikeisti bendravimo kalbą ir pasikeisti kortelės PIN kodą. Filmukas sukurtas - 2010 metais.


Atsisiųsti filmuką (36,6 MB, WMV)

 

Elektroninės parduotuvės

El parduotuves didelis 

Elektroninės parduotuvės. Internetas – puiki galimybė nemėgstantiems vaikščioti po parduotuves. Apsilankius elektroninėse parduotuvėse reikiamų daiktų įsigyti galima greičiau ir patogiau. Didžiausias tokių parduotuvių Lietuvoje katalogas – www.eshops.lt. Prekes čia galima rinktis pagal kategorijas, atlikti paiešką pagal reikšminius žodžius arba tiesiog pagal reikalingo daikto pavadinimą.


Atsisiųsti filmuką (8,2 MB, WMV)

 

Elektroninis draudimas

 e draudimas didelis

Pažiūrėję filmuką sužinosite, kaip svetainėje www.draudimas.lt elektroniniu būdu apsidrausti šiomis draudimo rūšimis: civilinės atsakomybės, KASKO bei kelionių draudimu.


Atsisiųsti filmuką (3,5 MB, WMV)