Bendravimas

Klausk bibliotekininko

klausk bibliotekininko didelis 

Paslaugos „Klausk bibliotekininko“ tikslas – elektroniniu būdu greitai suteikti informaciją apie biblioteką, jos teikiamas paslaugas, turimus leidinius, duomenų bazes ir kt. Ši paslauga nemokama. Atsakymų gali tekti palaukti nuo keleto valandų iki keleto dienų - tai priklauso nuo klausimo sudėtingumo.

Atsisiųsti filmuką (2,7 MB, WMV)

 

Elektroninio pašto konferencijos 

El konferencijos didelis 

Elektroninio pašto konferencijos – patogus būdas ieškoti aktualios informacijos. Elektroniniu paštu galima diskutuoti ar tiesiog bendrauti ir keistis informacija. Interneto svetainėje www.konferencijos.lt yra daugybė įvairių interesų žmonėms aktualių temų - užsiregistravus šioje svetainėje galima jas užsiprenumeruoti ir keistis elektroniniais laiškais su kitais konferencijos dalyviais.

Atsisiųsti filmuką (3,8 MB, WMV)

 

Socialinis tinklas www.klase.lt

Klase lt didelis

Šis socialinis tinklas padeda surasti, susisiekti ir toliau bendrauti su mokslo draugais ar kitais pažįstamais. Pasižiūrėję filmuką išmoksite susirasti savo klasės draugus, su jais bendrauti, patalpinti nuotraukas į galeriją, tvarkyti savo profilį ir kt.

Atsisiųsti filmuką (14,2 MB, WMV)

 

Elektroninis paštas

 El pastas didelis

Elektroninis paštas - paprastas ir patogus būdas bendrauti elektroninių laiškų pagalba. Gauti ir siųsti elektroninius laiškus išties nesudėtinga!

Atsisiųsti filmuką (11,2 MB, WMV)

 

Socialiniai tinklai

soc tinklai didelis 

Socialiniai tinklai – paslauga, skirta internetinėms bendruomenėms kurti. Dalyvavimas tokiose bendruomenėse atveria daug galimybių: leidžia bendrauti, susirasti bendraminčių ir naujų pažįstamų, kurti nuotraukų albumus, dienoraščius, peržiūrėti draugų nuotraukas ir rašyti komentarus. Populiariausios tokio tipo lietuviškos ir tarptautinės svetainės www.klase.lt, www.frype.lt, www.myspace.com, www.facebook.com ir kt.

Atsisiųsti filmuką (4,4 MB, WMV)Internetinė telefonija (Skype)

Skype didelis 

Skype – internetinės telefonijos programa, puiki galimybė mėgstantiems bendrauti. Išmokusiems ja naudotis pokalbiai su draugais Lietuvoje ir užsienyje nieko nebekainuoja. Šios programos pagalba galima siųsti žinutes, skambinti, siųsti įvairią informaciją, surengti kelių žmonių konferencijas.

Atsisiųsti filmuką (10,4 MB, WMV)Diskusijų forumai

Diskusiju forumai didelis 

Diskusijų forumai internete padeda bendrauti, diskutuoti su bendraminčiais, pasidalinti įspūdžiais ir patirtimi, užduoti klausimus ir gauti atsakymus. Internete yra daug diskusijų forumų atitinkančių įvairius interesus. Svetainė www.diskusijos.lt – pagal temas sugrupuotų diskusijų forumų rinkinys. Tereiks pasirinkti dominančią sritį.

Atsisiųsti filmuką (9,9 MB, WMV)