INTERNETAS JŪSŲ SODUI

Du metus trukusi, viena sėkmingiausiu projekto „Bibliotekos pažangai“ akcijų, į bibliotekas sutraukusi tūkstančius lankytojų, ypač vyresnio amžiaus žmonių.

Internetas jūsų sodui  I

2010 m. balandžio 27 d. internetinės transliacijos tema - "Sodo augalų apsauga nuo ligų ir kenkėjų, augalų genėjimas". Laidos svečiai - Lietuvos sodininkystės ir daržininkystės instituto dr. Alma Valiuškaitė, hab. dr. Nobertas Uselis.

Internetas jūsų sodui  II

2010 m. gegužės 4 d. internetinės transliacijos tema - "Lauko daržovių sėja, veislių parinkimas, auginimo ypatumai".  Laidos svečiai - Lietuvos sodininkystės ir daržininkystės instituto atstovės  Rasa Karklielienė ir Julija Jankauskienė.

Internetas jūsų sodui  III

2010 m. gegužės 11 d. internetinės transliacijos tema - "Šiltnamių daržovių auginimo ypatumai - veislės, tręšimas, mikroklimatas". Laidos svečiai - Lietuvos sodininkystės ir daržininkystės instituto daktarės Julija Jankauskienė  ir Nijolė Maročkienė.

Internetas jūsų sodui  IV

2010 m. gegužės 18 d. internetinės transliacijos tema - Kaip apsaugoti lauko ir šiltnamių daržoves nuo ligų ir kenkėjų . Lietuvos sodininkystės ir daržininkystės instituto dr. Elena Survilienė, Danguolė Kavaliauskaitė.

Internetas jūsų sodui  V

2010 m. gegužės 25 d. internetinės transliacijos tema - "Obelų ir braškių auginimo ypatymai, veislės, formavimas, tręšimas ir kt.".  Laidos svečiai - Lietuvos sodininkystės ir daržininkystės instituto dr. Juozas Lanauskas  ir dr. Nobertas Uselis, jaunasis sodininkas Mindaugas Raguotis.

Internetas jūsų sodui VI

2011 m. kovo 17 d. internetinės transliacijos tema - "Daržovių ir prieskoninių augalų daigų auginimas šiltnamiuose: sėja, substratų parinkimas". Laidos svečiai - Lietuvos sodininkystės ir daržininkystės instituto mokslo darbuotojos Julija Jankauskienė ir Danguolė Moročkienė.

Internetas jūsų sodui VII

2011 m. kovo 24 d. internetinės transliacijos tema - "Sodų apsauga nuo ligų ir kenkėjų; Jaunų ir derančių vaismedžių genėjimas; Nereiklios ir įspūdingos daugiametės gėlės". Laidos večiai -  Lietuvos sodininkystės ir daržininkystės instituto dr. Alma Valiuškaitė, . dr. Nobertas Uselis, Antanas Markevičius.