KURIAME NAUJOVIŠKĄ BIBLIOTEKĄ

PradžiaKomunikacija ir viešinimasTransliacijosKURIAME NAUJOVIŠKĄ BIBLIOTEKĄ

2011 m. balandžio 28 d. Nacionalinės bibliotekų savaitės metu Lietuvos bibliotekose vyko diskusijos „Kuriame naujovišką biblioteką“, kurių metu bibliotekų lankytojai, bendruomenės nariai, vietos valdžios atstovai ir kiti bibliotekos partneriai kūrė savo naujoviškos bibliotekos viziją – bibliotekos, kuri nėra vien spaudinių saugykla ir nemokamo interneto tiekėja, o patraukli bendruomenės ašis, suburianti skirtingų kartų ir interesų žmones.

Kuriame naujovišką biblioteką!

2011 m. balandžio 28 d.  bibliotekose vyksiančios diskusijos pradžioje lankytojai buvo pakviesti stebėti tiesioginės vaizdo konferencijos apie bibliotekų pokyčius. Internetinės konferencijos metu taip pat buvo demonstruojami sėkmingi pavyzdžiai – jau įgyvendinti teigiami pokyčiai Lietuvos bibliotekose, kurie, tikimasi, taps įkvėpimo šaltiniu renginio dalyviams.

Laidos svečiai - Lietuvos bibliotekininkų draugijos pirmininkės pavaduotoja Asta Naudžiūnienė, Pasvalio M. Katiliškio viešosios bibliotekos direktorė Danguolė Abazoriuvienė bei mokymų ir konsultacijos bendrovės „TMD partners“ atstovas Mindaugas Žebrauskas.