Projektas “Bibliotekos pažangai“ pristatomas ePractice duomenų bazėje

PradžiaKomunikacija ir viešinimasNaujienų archyvasProjektas “Bibliotekos pažangai“ pristatomas ePractice duomenų bazėje

Nacionalinės bibliotekos įgyvendinamas projektas „Bibliotekos pažangai“ įtrauktas į ePractice duomenų bazę, skirtą Europos Sąjungoje vykdomų e. valdžios, e. įtraukties ir e. sveikatos projektų patirties ir pavyzdžių sklaidai. Projektas „Bibliotekos pažangai“ pristatomas e. įtraukties kategorijoje, jo aprašymą galima rasti internete adresu: http://www.epractice.eu/cases/Libraries4Innovation

E. įtrauktis yra vienas iš Europos Sąjungos prioritetų, kuriuo siekiama mažinti skaitmeninės atskirties riziką bei užtikrinti, kad žmonės su negalia, senyvo amžiaus žmonės ir socialiai jautrūs sluoksniai neliktų nuošalyje ir išvengtų naujų atskirties formų dėl skaitmeninio raštingumo ar interneto prieigos neturėjimo. 2007 m. Europos Komisijos iniciatyva pradėta plataus masto komunikacijos kampanija “E. įtrauktis: būk jos dalimi! “, kuria siekiama gerinti Europos Sąjungos šalių gyventojų informuotumą apie e. įtraukties iniciatyvas ir keistis gerąja patirtimi. EPractice duomenų bazė yra viena iš šios kampanijos dalių.