Moksleivių piešinių konkurse „Internetą iki paryčių“ nugalėjo pagalba tėvams

PradžiaKomunikacija ir viešinimasNaujienų archyvasMoksleivių piešinių konkurse „Internetą iki paryčių“ nugalėjo pagalba tėvams

Po ilgų diskusijų moksleivių piešinių konkurso „Internete aš esu atsargus“ vertinimo komisija – grafikė Viktorija Rumiancevaitė , „Šeimų kovų“ viktorinos ir „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Šeimų dvikova – Akropolio turnyras“ vedėjas Vytenis Sinkevičius bei Justino Vienožinskio dailės mokyklos keramikos ir piešimo mokytojas Antanas Kristupas Šaltenis – išrinko pagrindinį nugalėtoją ir atskirų konkurso temų laimėtojus. Iš viso vertinimo komisijai buvo pateikta 20 pirmajame konkurso etape atrinktų darbų.

Iškilmingai skelbiame šio konkurso nugalėtoją: juo tapo Svajūnas Voslys iš Raseinių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Kalnųjų filialo. Autorius pateikė piešinį temai „Sakau „Ne“ internetui iki paryčių!“.

Nuoširdžiai sveikiname piešinių konkurso „Internete aš esu atsargus“ nugalėtoją! Svajūnui atitenka pagrindinis prizas – savaitė anglų kalbos stovykloje „Kelionė laiku“ (http://www.sih.lt/) 7-15 metų vaikams „Akmenėlio“ poilsio namuose (http://www.akmenelis.lt/) Lazdijų rajone. Pamainos pradžia – liepos 31 dieną. Pagrindinį prizą įsteigė kalbų mokykla Soros International House.

Moksleivių piešinių konkursas „Internete aš esu atsargus“

Komisijos narius sužavėjo Svajūno puikiai iliustruota idėja: „vietoj sėdėjimo prie interneto iki paryčių renkuosi darbą laukuose su tėčiu“. Pasinaudoti internetu – naudinga, smagu ir įdomu. Bet ne iki paryčių! Šis piešinys mums primena, kad pagalba tėčiui arba mamai žymiai prasmingesnė negu daug tuščių valandų, praleistų internete.
Iš kiekvienos konkurso temos komisija taip pat išrinko po vieną piešinį-laimėtoją.

Temos „Saugiai bendrauju internete“ nugalėtojas – Ovidijus Kutniauskas iš Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Kvėdarnos kaimo filialo.

Moksleivių piešinių konkursas „Internete aš esu atsargus“

„Saugaus interneto raktas – elgtis draugiškai vieniems su kitais“, – galvoja Ovidijus. O tada galėsime saugiai keliauti tiek po realų, tiek po virtualų pasaulį.

Temos „Saugausi elektroninių sukčių” nugalėtoja – Neringa Balandytė iš Skuodo rajono savivaldybės viešosios bibliotekos.

Moksleivių piešinių konkursas „Internete aš esu atsargus“

Kompiuterius pasitelkę ir per juos virtualias atakas organizuojantys sukčiai gali pridaryti daug bėdos, todėl būkime budrūs bendraudami su nepažįstamais žmonėmis ir mums neteks bėgti kaip šiai mergaitei nuo „elektroninių sukčių“.

Temos „Kovoju su elektroninėmis patyčiomis” nugalėtoja – Reda Jonušaitė iš Kretingos rajono savivaldybės Laukžemės filialo bibliotekos.

Moksleivių piešinių konkursas „Internete aš esu atsargus“

Savo piešinyje autorė pateikia puikų patarimą: „Kovokime su patyčiomis internete kartu!“. Sugalvokite drauge įdomios veiklos, išeikite pasivaikščioti į lauką ir taip padėsite draugui pamiršti užgaulias elektronines patyčias.

Temos „Sakau „Ne“ internetui iki paryčių!” nugalėtoja – Indrė Maurat iš Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Šlienavos filialo.

Moksleivių piešinių konkursas „Internete aš esu atsargus“

„Viskam savas laikas: dieną – mokslas, draugai, internetas, naktį – saldus miegutis, spalvoti sapnai...“, – atskleidžia Indrės piešinys.

Sveikiname visus konkurso temų nugalėtojus! Piešiniai-nugalėtojai išrinkti vertinant jų idėjos originalumą, kūrybiškumą, meniškumą. Konkurso temų laimėtojus apdovanosime stalo žaidimais. Šiuos prizus įsteigė TEO LT, AB.

Daugiausia piešinių per visą konkurso laiką sulaukėme iš Utenos A. ir M. Miškinių bibliotekos Aukštakalnio filialo. Ši biblioteka taip pat bus apdovanota specialiu rėmėjo TEO LT, AB įsteigtu prizu.

Populiariausia tema, kuria konkurso dalyviai sukūrė ir atsiuntė daugiausia piešinių – „Sakau „Ne“ internetui iki paryčių!“. Perbraukti kompiuterių ekranai ir vėlyvas laikas, mamos, barančios internete užsisėdėjusius vaikus, raudonomis akimis sėdintys prie kompiuterių žmonės – šie vaizdai dominavo populiariausioje konkurso temoje.
Norime pasidžiaugti, kad vaikai piešiniuose siūlė daug alternatyvų sėdėjimui prie kompiuterio iki paryčių – bendrauti su draugais, žaisti kieme, sportuoti, miegoti ir taip toliau.
Dėkojame visiems piešinių konkurso dalyviams! Sulaukėme daug meniškų ir puikių piešinių. Visus konkursui pateiktus piešinius galite peržiūrėti virtualiame nuotraukų albume čia.
Daugiau informacijos apie nugalėtojus ir piešinių konkursą rasite tinklalapyje www.bibliotekospazangai.lt/atsargusinternete.